Binđo d.o.o.
Majdekova 17
10310 Ivanić-Grad
Hrvatska

GPS:
N 45º 41.97′
E 16º 23.83′

T: +385 1 28 88 748
F: +385 1 28 88 749
E: bindjo@bindjo.hr

OIB: 49733628869

Transakcijski  računi:

Hrvatska Poštanska Banka
IBAN: HR5523900011101229502, SWIFT/Bic code: HPBZHR2X
Privredna Banka Zagreb
IBAN: HR6423400091110566724, SWIFT/Bic code: PBZGHR2X
Imex Banka Split
IBAN: HR4524920081100002602, SWIFT/Bic code: IMXXHR22
Zagrebačka Banka Zagreb
IBAN: HR0823600001102607471, SWIFT/Bic code: ZABAHR2X

Osnivači/članovi društva:
Bojan Bilandžić
Lovro Bilandžić

Osobe ovlaštene za zastupanje

Bojan Bilandžić
Lovro Bilandžić

Temeljni kapital u iznosu od 1.620.000,00 kn uplaćen u cijelosti.

Generalni direktor
Bojan Bilandžić

Izvršni direktor
Lovro Bilandžić

Tehnički direktor
Ivor Stanivuković, univ.spec.oec
T: +385 1 46 68 656
E: ivor@bindjo.hr

Voditelj operativnog poslovanja
Dražen Kruljac, dipl.ing.šum.
T: +385 1 48 24 300
E: drazen@bindjo.hr

Menadžer korporativne sigurnosti – savjetnik
Goran Burušić, mag.krim.
T: +385 1 28 88 748
E: sigurnost@bindjo.hr

Voditelji radilišta

mr. sc. Josip Bartolčić, dipl.ing.šum.
T: +385 1 46 68 655
E: josip@bindjo.hr

Lujo Bilandžić, struč.spec.oec.
T: +385 1 46 68 653
E: lujo@bindjo.hr

Jure Šegavac, građ.teh.
T: +385 1 46 68 653
E: bindjo@bindjo.hr

Renato Babić
T: +385 1 46 68 653
E: bindjo@bindjo.hr

Tehnička priprema

Voditelj tehničke pripreme
Marijano Majdandžić, struč.spec.ing.aedif.
T: +385 1 46 68 653
E: marijano@bindjo.hr

Asistent voditelja tehničke pripreme
Luka Kveštak, bacc.ing.
T: +385 1 48 24 300
E: luka@bindjo.hr

Iva Kolačević, mag.ing.agr.
T: +385 1 46 68 653
E: iva@bindjo.hr

Snježana Prugovečki, oecc.teh.
T: +385 1 46 68 655
E: bindjo@bindjo.hr

Mihael Šafar, mag.ing.silv.
T: +385 1 48 24 300
E: bindjo@bindjo.hr

Božica Vlahović, dipl.ing.šum.
T: +385 1 46 48 655
E: bozica@bindjo.hr

Stručnjak zaštite na radu
Igor Višnić, bacc.ing.sec.
T: +385 1 46 68 655
E: igor@bindjo.hr

Geodetski tehničar
Krešimir Budimir
T: +385 1 46 68 655
E: geodezija@bindjo.hr

Opći, pravni i kadrovski poslovi

Voditelj općih, pravnih i kadrovskih poslova
Tanja Bertović, mag.iur.
T: +385 1 48 24 499
E: opp@bindjo.hr

Referent općih i kadrovskih poslova
Maja Modrić, bacc.oec.
T: +385 1 48 24 499
E: okp@bindjo.hr

Računovodstvo i financije

Voditelj računovodstva i financija
Marcela Vukelić, dipl.oec.
T: +385 1 48 24 313
E: rif@bindjo.hr

Referent 
Maja Marić, mag.oec.
T: +385 1 48 24 313
E: rif@bindjo.hr

Referent 
Vlatka Grošinić, bacc.oec.
T: +385 1 28 88 748
E: bindjo@bindjo.hr

Nabava, skladište i rezervni dijelovi

Voditelj odjela logostike
Hrvoje Klak
T: +385 1 48 24 314
E: nabava@bindjo.hr